• Home
  • Příběh Sofinky Kendiurové

Příběh Sofinky Kendiurové

Dobrý den, jmenuji se Sofinka a narodila jsem se na první jarní den. V osmi měsících věku mi byla zjištěna vážná vývojová vada mozku, která je doprovázena ještě další nemocí, a to epilepsií. Potřebuji celodenní péčí a jsem odkázána na pomoc dospělé osoby.

Nejvíce se o mě stará moje statečná maminka Editka, která mou péči 24/7 zvládá na výbornou, i když jí není vždy úplně nejlíp. Je samoživitelkou. A ještě ke všemu i ona sama je nemocná, má DMO. Ale je moc šikovná a je na mě moc hodná. Lepší mámu bych si nemohla přát. Jelikož nechodím a nemluvím a jsem na plínkách, je toho dost, co se musí kolem mě udělat.

Ale jsou tady i věci, které moc ráda dělám…třeba miluji koupání. To je moje číslo jedna. Mohla bych být ve vodě pořád. Asi jsem skrytá mořská víla. 

Další věc je cestování. Je perfektní, když mě děda vezme autem na nějakou projížďku nebo když jedeme někam na výlet. Moc ráda poznávám okolní svět. A všem, kteří přispíváte přes tento spolek…co bych vám jen mohla vzkázat? DĚKUJEME!!! Z celého srdce, protože nebýt dobrých lidí, spousta věcí není…všem Vám přejeme zdraví a třeba se někde na cestách potkáme.

Moc Vás zdravíme Sofinka a maminka Editka.

 

Sledujte nás na sociálních sítích

KONTAKT

Jakub Kohoutek

zakladatel spolku

+420 775 941 506

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SÍDLO

Brno - Staré Brno, Nové sady 988/2

IČO: 03720730

číslo účtu: 2800727944/2010

DŮLEŽITÉ ODKAZY

Designed by Weboo s.r.o.